درباره ما

iranmellasoffice

شركت ايران ملاس به عنوان نخستين توليد كننده خميرمايه فوري در داخل كشور از ارديبهشت ماه سال 1373 با ظرفيت سالانه 2500 تن خميرمايه فوري، با نام تجاري «فريمان» آغاز به كار نمود. اين واحد در زميني به مساحت 6 هكتار و با زيربناي 10 هزار مترمربع در 2 كيلومتري شهر فريمان بر پايه تكنولوژي كشور اتريش و با همكاري كارشناسان شركت Andritz احداث و راه اندازي گرديد. با بهره گيري از تكنولوژي جديد و پيشرفته سيستم هاي توليد و كنترل اين واحد و دانش متخصصين كارآزموده، محصول اين واحد داراي كيفيت مطلوب و قابل مقايسه با بهترين نوع خارجي و غير قابل رقابت در سطح كشور مي باشد. گواه اين مطلب، درخواست روزافزون نمايندگان و مصرف كنندگان داخلي و روند صعودي صادرات از بدو توليد تا كنون بوده است.


گام های اصلی توسعه و موفقیت شرکت ایران ملاس

گام نخست:

از ابتداي راه اندازي اين واحد مديران شركت اعتقاد به نقش مديريت كيفيت در روند توليد داشتند. در اين راستا در سال 1376 اقدام به پياده سازي ISO 9000 و اخذ گواهينامه ISO 9002 ‌ از شركت NQA كشور انگلستان نمودند. مضا‏‏فاً با راه‌‌‌ اندازي واحد تحقيق و توسعه و بكارگيري متخصصان ميكروبيولوژي و بيوتكنولوژي اقدامات مؤثري در روند افزايش پايدار و يكنواخت كيفيت محصول انجام داده‌اند. همچنين در جهت حفظ و ثبات كيفيت محصول اقدام به خريد دستگاه بسته بندي جهت بسته بندي جهت بسته بندي تحت خلاً نمودند.

گام دوم:

مواجه شدن با افزايش روز افزون درخواست‌هاي مشتريان داخلي و خارجي، مديران شركت را بر آن داشت تا با اجراي طرح توسعه واحد، نه تنها ظرفيت توليد خود را به بيش از 4 هزار تن در سال برساند بلكه با شناخت كامل از بازار رقابتي دنيا با استفاده از جديدترين ماشين آلات خط توليد از كشورهايي نظير آلمان، سويس و اسپانيا به روند رو به رشد كيفيت محصول شتاب بيشتري بدهد. امروز شرکت ایران ملاس با تکیه بر تجربه خود و بر اساس نسخه جدید ایزو 9001-2000 محصولی تولید می کند که قابل رقابت با بهترین خمیرمایه های دنیا می باشد.

گام سوم:

ثبات كيفيت و برتري محصول شركت ايران ملاس نسبت به رقباي خارجي، همچنين بهبود جايگاه نان در كشور و بالتبع آن تقاضاي نان با كيفيت‌تر از طرف مردم، بار ديگر موجب افزايش تقاضاي مصرف‌كنندگان اين خميرمايه در سطح كشور گرديد. بنابراين شركت ايران‌ملاس ظرفيت توليد خود را به سطح 10 هزار تن در سال افزايش داد. با توجه به رتبه‌بندي شركت‌هاي گواهي دهنده ISO، شركت ايران ملاس تصميم گرفت تا گواهينامه مديريت كيفيت (ISO 9001) خود را از يك شركت با اعتبار بالاتر دريافت نمايد، لذا از ابتداي سال 1388 به بعد گواهينامه ISO 9001 خود را از يك شركت معتبر سوئيسي با نام SGS دريافت نمود.

رضایت مشتریان ما

افتخار ما در این سالها این هست که با حمایت و استقبال مشتریان این مجموعه همیشه توانسته ایم برترین تولید کننده این محصول باشیم

دسترسی به ما

شرکت ایران ملاس

تماس با ما